-17%

Чоловічий шкіряний чорний гаманець
960 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9992069
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче шкіряне портмоне в класичному стилі.
Характеристики:
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(9) дев'ять комірок під картки;
(2) дві потайні кишеньки;
(1) одна монетниця на кнопці;
(1) одне прозоре відділення
- спереду та ззаду відкриті кишені під картки
- закривається гаманець на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 12х9,5х2 см.
Паковання — коробка виробника
Виробник-фабричний Китай
Характеристики:
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(9) дев'ять комірок під картки;
(2) дві потайні кишеньки;
(1) одна монетниця на кнопці;
(1) одне прозоре відділення
- спереду та ззаду відкриті кишені під картки
- закривається гаманець на кнопку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 12х9,5х2 см.
Паковання — коробка виробника
Виробник-фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





