-11%

Чоловічий шкіряний тонкий чорний гаманець
900 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999237
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше — кріплення, дріб'язок і банкноти.
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під блискавкою)
-відділення для монет усередині на блискавці
-8 відділів під картки
Матеріал — натуральна шкіра
Розмір — 11 х 9,5 х 2 см
Йде у фірмовій коробці
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під блискавкою)
-відділення для монет усередині на блискавці
-8 відділів під картки
Матеріал — натуральна шкіра
Розмір — 11 х 9,5 х 2 см
Йде у фірмовій коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




