-17%

Шкіряний червоний жіночий гаманець з додатковим відділенням для карток
1 320 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9941089
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець шкіряний жіночий із дод. відділом для карток
Особливості:
-5 відділення для купюр
-2 відділення на змійці
-15 відділень для карток
-1 потайна кишеня
- відділення для монет (на змійці)
-основне відділення закривається на приховані магніти
-заду гаманця дод.відділ для карток закривається на кнопку
Розміри:
-Висота 10 см
-Довжина 17 см
-Ширина 4,0 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка виробника
Особливості:
-5 відділення для купюр
-2 відділення на змійці
-15 відділень для карток
-1 потайна кишеня
- відділення для монет (на змійці)
-основне відділення закривається на приховані магніти
-заду гаманця дод.відділ для карток закривається на кнопку
Розміри:
-Висота 10 см
-Довжина 17 см
-Ширина 4,0 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







