
Жіночий шкіряний бордовий маленький гаманець
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9992139
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню! Дуже компактний і місткий
Характеристики:
-3 відділення для купюр (2 основних відділення й одне приховане під змійкою)
-основне відділення закривається на магніт
-монетниця зовні закривається на кнопку
-6 відділення для карток
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 10х10х2,5 см
Паковання-картонна коробка
Характеристики:
-3 відділення для купюр (2 основних відділення й одне приховане під змійкою)
-основне відділення закривається на магніт
-монетниця зовні закривається на кнопку
-6 відділення для карток
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 10х10х2,5 см
Паковання-картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






