
Жіноча світло-коричнева містка сумка
1 520 ₴
1 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991584
Містка комфортна в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
- Зовні екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри:
висота — по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина — 30 см
ширина -15 см
ручки — 50 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 339 ₴





