-10%

Шкіряна дорожня косметичка, сумка шкіряна Armani
1 999 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня чоловіча шкіряна косметичка є стильним аксесуаром для сучасних чоловіків, які цінують порядок і організованість під час подорожей або в повсякденному житті.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
- одне велике відділення під блискавкою
- посередині нашитий логотип
- всередині з одного боку кишенька на блискавці
- всередині з іншого боку відкрита кишеня
- незнімна коротка ручка (15 см)
Колір: чорний
Розмір - 26*15*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







