
Жіночий шкіряний чорний гаманець
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72031-23705
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знижка (спереду трохи подряпана металева планка) і розпродаж!! (була ціна 1200)
Шкіряний жіночий гаманець від перевіреного виробника!
Структура:
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-зовні відділення на засувку для монет
Розмір: 19*9,5*3 см
Матеріал: натуральна шкіра
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Шкіряний жіночий гаманець від перевіреного виробника!
Структура:
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-зовні відділення на засувку для монет
Розмір: 19*9,5*3 см
Матеріал: натуральна шкіра
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






