-42%

Чоловічий шкіряний гаманець чорного кольору
950 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99088
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Модель закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Модель приємно лежить в руці.
-2 відділення під купюри.
-14 відділень під картки або візитки.
-Без монетниці.
Матеріал - натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ): 12х9х2 см.
Упаковка - пакетик.
-2 відділення під купюри.
-14 відділень під картки або візитки.
-Без монетниці.
Матеріал - натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ): 12х9х2 см.
Упаковка - пакетик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




