Жіночий шкіряний гаманець
Структура:
- п'ять відділень для купюр;
- сім комірок для пластикових карток;
- одне відділення під кнопкою для монет
Матеріал: натуральна лакова шкіра
Колір: коричневий
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3 см
Упаковка - коробка виробника
Структура:
- п'ять відділень для купюр;
- сім комірок для пластикових карток;
- одне відділення під кнопкою для монет
Матеріал: натуральна лакова шкіра
Колір: коричневий
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3 см
Упаковка - коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wildness |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







