-12%

Жіноча містка світло-коричнева сумка
1 520 ₴
1 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991584
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка комфортна в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
- Зовні екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри:
висота — по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина — 30 см
ширина -15 см
ручки — 50 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Усі сумки проходять
- Зовні екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри:
висота — по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина — 30 см
ширина -15 см
ручки — 50 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості з лаковими вставками
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Усі сумки проходять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴





