-23%

Чоловіча шкіряна бананка середнього розміру
1 100 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: (ШхВхГ):25/13/8 см
Матеріал виробу: натуральна шкіра
Колір: чорний
Ручка: плечовий ремінь — регульований
-Сумка на пояс виготовлена з м'якої шкіри.
-Сумка має два окремих відділення.
-Оба відділення закриваються на односторонню металеву блискавку.
-На тильній стороні сумки розміщена додаткова кишеня-антизлодій на блискавці.
-Регульований ремінь із міцної ремінної стрічки кріпиться до сумки.
-Довжина регулюється за допомогою пряжки.
-Дану модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Виробник — Україна
Матеріал виробу: натуральна шкіра
Колір: чорний
Ручка: плечовий ремінь — регульований
-Сумка на пояс виготовлена з м'якої шкіри.
-Сумка має два окремих відділення.
-Оба відділення закриваються на односторонню металеву блискавку.
-На тильній стороні сумки розміщена додаткова кишеня-антизлодій на блискавці.
-Регульований ремінь із міцної ремінної стрічки кріпиться до сумки.
-Довжина регулюється за допомогою пряжки.
-Дану модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Виробник — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



