-15%

Характеристики:
-1 основне відділення на блискавці
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці та відкрита кишеня
- з тильного боку сумки вертикальна кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 20*17*5 см
Колір: Чорний
Виробник — Україна
-1 основне відділення на блискавці
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці та відкрита кишеня
- з тильного боку сумки вертикальна кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 20*17*5 см
Колір: Чорний
Виробник — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


