-14%

Чоловіча шкіряна сумка на 2 основні відділення
1 100 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-2 великі основні відділення на блискавках
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 22*18*6 см
Колір: Чорний
Виробник — Україна
-2 великі основні відділення на блискавках
- на лицьовій стороні сумки розташована зручна кишеня на блискавці.
- з тильного боку сумки також кишеня на блискавці
- регульований плечовий ремінь дає змогу настроювати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 22*18*6 см
Колір: Чорний
Виробник — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





