-21%

Чорний жіночий шкіряний гаманець Cosset
1 200 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9995243
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець у люкс якості від перевіреного виробника Cosset
Структура
(3) три відділення для купюр;
(5) дев'ять комірок для пластикових карток;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
(1) невелике дзеркало;
(1) Одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ, см): 18х9х3 см
Паковання — коробка виробника
Структура
(3) три відділення для купюр;
(5) дев'ять комірок для пластикових карток;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
(1) невелике дзеркало;
(1) Одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ, см): 18х9х3 см
Паковання — коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosset |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






