
Шкіряний чорний жіночий гаманець
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207 Ivorx
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-Зброй відділення на щоку для монет
Розмір: 19*9*3 см
Якість відмінна!
Виробництво — 180.
Продається у фірмовій коробці.
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-Зброй відділення на щоку для монет
Розмір: 19*9*3 см
Якість відмінна!
Виробництво — 180.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Замок, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





