
Чорний шкіряний стильний жіночий гаманець Cosset
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991921
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний стильний гаманець у люкс якості від перевіреного виробника Cosset
Структура
(3) три відділення для купюр;
(17) комірок для пластикових карток;
(1) одне відділення на блискавці під купюри або монети
(1) ззаду одна кишеня на блискавці для монет;
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3 см
Паковання — коробка виробника
Структура
(3) три відділення для купюр;
(17) комірок для пластикових карток;
(1) одне відділення на блискавці під купюри або монети
(1) ззаду одна кишеня на блискавці для монет;
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3 см
Паковання — коробка виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosset |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





