Стильна жіноча сумочка
- одне основне відділення (всередині 2 відкриті кишені й одна на блискавці)
- сумка закривається на блискавку
- 2 короткі ручки
- довгий ремінець
Матеріал — екошкіра.
Розмір:
Висота — 24 см.
Ширина — 26 см
Дно — 9 см.
- одне основне відділення (всередині 2 відкриті кишені й одна на блискавці)
- сумка закривається на блискавку
- 2 короткі ручки
- довгий ремінець
Матеріал — екошкіра.
Розмір:
Висота — 24 см.
Ширина — 26 см
Дно — 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴






