-35%

Бордова шкіряна жіноча візитівка
850 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візитниця велика жіноча на кнопці
40 осередків для карток або візиток
Матеріал: Лакова шкіра
Упаковка-пакет
Розмір: 21*8*2 см
40 осередків для карток або візиток
Матеріал: Лакова шкіра
Упаковка-пакет
Розмір: 21*8*2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця настільна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



