-17%

Гаманець жіночий шкіряний євро купюрник
1 500 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 993046
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий великий (купівниця, євро)
Особливості цієї моделі в її місткості — багато карт, телефон, документи.
-2 основні відділення для купюр
-1 таємне відділення на змійці всередині
-29 відділень для карток
-1 велике відділення на змійці
-1 відділення для монет на змійці всередині
-1 відділення зовнішнє на змійці
Матеріал — натуральна шкіра
Колір: бордо
Розміри: 11*20,5*4 см
Паковання — коробка
Особливості цієї моделі в її місткості — багато карт, телефон, документи.
-2 основні відділення для купюр
-1 таємне відділення на змійці всередині
-29 відділень для карток
-1 велике відділення на змійці
-1 відділення для монет на змійці всередині
-1 відділення зовнішнє на змійці
Матеріал — натуральна шкіра
Колір: бордо
Розміри: 11*20,5*4 см
Паковання — коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






