
Жіночий чорний шкіряний гаманець на блискавці
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: PJ 38
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець на блискавці
Опис:
-закривається на блискавку;
- усередині 5 відділення для купюр;
- 8 відділів для карток;
- Відділення на блискавці для монет;
-маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5 х9, 5х2, 5 см.
Країна виробник: Китай.
Запакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Опис:
-закривається на блискавку;
- усередині 5 відділення для купюр;
- 8 відділів для карток;
- Відділення на блискавці для монет;
-маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5 х9, 5х2, 5 см.
Країна виробник: Китай.
Запакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




