Жіночий оригінальний і якісний рюкзак середнього розміру.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
- основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративними бігунками у формі леза (всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня)
-вздовж боків розташовані дві кишені.
- На задній стороні є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
-Спереду кишеня на блискавці
Матеріал —матова та глянсова екошкіра.
Розміри:28*23*12 см
Якість відмінна!
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
- основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративними бігунками у формі леза (всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня)
-вздовж боків розташовані дві кишені.
- На задній стороні є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
-Спереду кишеня на блискавці
Матеріал —матова та глянсова екошкіра.
Розміри:28*23*12 см
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 23 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






