Жіночий оригінальний і якісний рюкзак середнього розміру.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
- основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративними бігунками у формі леза (всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня)
-вздовж боків розташовані дві кишені на блискавках
- На задній стороні є горизонтальна прорізна кишеня на блискавці.
-Спереду кишеня на блискавці
Матеріал —матова та глянсова екошкіра.
Розміри: 25*30*13 см
Якість відмінна!
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
- основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративними бігунками у формі леза (всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня)
-вздовж боків розташовані дві кишені на блискавках
- На задній стороні є горизонтальна прорізна кишеня на блискавці.
-Спереду кишеня на блискавці
Матеріал —матова та глянсова екошкіра.
Розміри: 25*30*13 см
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






