-12%

Жіноча містка чорна сумка
1 480 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991281
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель вирізняється своєю місткістю і комфортом, в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Усередині додаткові кишені: відкрита і кишеня на блискавці.
-Сумочка закривається на блискавку.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
Матеріал: еко шкіра преміум якості
Розмір
Довжина: 42 см;
Висота: 29 см;
Дно - 12 см
Мода змінюється постійно, але дана Класична моделька завжди залишається в тренді.
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Усередині додаткові кишені: відкрита і кишеня на блискавці.
-Сумочка закривається на блискавку.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
Матеріал: еко шкіра преміум якості
Розмір
Довжина: 42 см;
Висота: 29 см;
Дно - 12 см
Мода змінюється постійно, але дана Класична моделька завжди залишається в тренді.
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







