-16%

Містка жіноча сумка сіро-коричневого кольору
1 420 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991616
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумочка з якісної штучної еко шкіри. Три зручних відділення та безліч кишеньок дозволяють зручно розмістити Ваші речі. Сумка буде вашою супутницею і в повсякденному житті і на святі, адже вона чудово поєднується з будь-яким стилем одягу
-Сумочка має 3 містких відділення на блискавках
- у середньому відділенні (кишеня на блискавці і відкрита бічна кишеня)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
Матеріал: еко шкіра преміум якості
Розмір
Довжина: 34 см;
Висота: 26 см;
Дно - 12 см
Довжина ручок -30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
-Сумочка має 3 містких відділення на блискавках
- у середньому відділенні (кишеня на блискавці і відкрита бічна кишеня)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
Матеріал: еко шкіра преміум якості
Розмір
Довжина: 34 см;
Висота: 26 см;
Дно - 12 см
Довжина ручок -30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







