Комплектація набору
- Сумка Louis Vuitton Metis
- Кошелек Zippy(11*8,5*2 см)
- Ключниця (10*4 см)
Сумочка на два відділення, у центрі кишеня на змійці. Має м'який текстиль усередині з нашитим логотипом, ззаду сумки кишеня на блискавці
Матеріал: канва та шкіра.
Розмір: 21*13*7 см
Плечовий ремінь: 120см регулюється
Ланцюжок: 50 см не регулюється.
- Сумка Louis Vuitton Metis
- Кошелек Zippy(11*8,5*2 см)
- Ключниця (10*4 см)
Сумочка на два відділення, у центрі кишеня на змійці. Має м'який текстиль усередині з нашитим логотипом, ззаду сумки кишеня на блискавці
Матеріал: канва та шкіра.
Розмір: 21*13*7 см
Плечовий ремінь: 120см регулюється
Ланцюжок: 50 см не регулюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴







