-21%

Жіночий подарунковий набір Christian Dior
4 800 ₴
3 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9996802
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація набору
- Сумка Christian Dior
- Гаманець (11*8,5*2 см)
- брелок
Сумочка на одне велике відділення, яке закривається на блискавку (всередині відкрита кишеня збоку)
Материал-текстиль(люкс качество).
Розмір: 23*20*11 см
Плечовий ремінь: 120 см регулюється
Ручки: 25 см
- Сумка Christian Dior
- Гаманець (11*8,5*2 см)
- брелок
Сумочка на одне велике відділення, яке закривається на блискавку (всередині відкрита кишеня збоку)
Материал-текстиль(люкс качество).
Розмір: 23*20*11 см
Плечовий ремінь: 120 см регулюється
Ручки: 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Гонконг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴








