-16%

Жіноча сумка Dior Saddle темно-синя люкс
3 800 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99999
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка темно-синя Dior Saddle ДІОР
-всередині одне відділення
-невелика кишенька на блискавці
-Ручка з еко шкіри, кріпиться на сумці на літерах C і D
- додатковий текстильний ремінець з принтом назви бренду (мах 100 см.)
Розміри: 17 х 24 х 9 см
Матеріал: текстиль (люкс якість)
Упаковка - брендова коробка, пильовик
Виробник -Гонконг!!!
-всередині одне відділення
-невелика кишенька на блискавці
-Ручка з еко шкіри, кріпиться на сумці на літерах C і D
- додатковий текстильний ремінець з принтом назви бренду (мах 100 см.)
Розміри: 17 х 24 х 9 см
Матеріал: текстиль (люкс якість)
Упаковка - брендова коробка, пильовик
Виробник -Гонконг!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴







