
Рюкзак спортивний невеликий чорний із синім
550 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний рюкзак для активних людей з поліпшеними характеристиками тканини (тримає вологу, водночас міцна, приємна на дотик). Основне відділення на блискавці з двома бігунками, в якому є кишенька для планшета і т д. Зручна ручка зверху і регульовані лямки - носіть, як вам зручно. Легкий, практичний, для щоденних справ.
Рюкзак спортивний:
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою (у ньому відділення для планшета и т.д.)
- Спереду відкрита кишеня
- Ручка: верхня
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Розмір: 33х 23х 13 см;
- Матеріал - поліестер А46 + 600Д
Рюкзак спортивний:
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою (у ньому відділення для планшета и т.д.)
- Спереду відкрита кишеня
- Ручка: верхня
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Розмір: 33х 23х 13 см;
- Матеріал - поліестер А46 + 600Д
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




