
Жіночий коричневий міні рюкзак LOUIS VUITTON
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999816
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, зручний міні рюкзачок
Ідеальний варіант для повсякденного використання!
Матеріал: якісна екошкіра.
-Всередині одне відділення, є кишеня на блискавці.
- якісна підкладка.
-Спереду кишеня на блискавці.
-Металева фурнітура.
Розміри:
Висота -24 см
Ширина -20 см
Дно -9 см
Якість відмінна!
Ідеальний варіант для повсякденного використання!
Матеріал: якісна екошкіра.
-Всередині одне відділення, є кишеня на блискавці.
- якісна підкладка.
-Спереду кишеня на блискавці.
-Металева фурнітура.
Розміри:
Висота -24 см
Ширина -20 см
Дно -9 см
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






