-8%

Жіноча сумка коричневого кольору
1 200 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99833
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Висота - 25 см.
Ширина - 32 см.
Дно - 13 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - екошкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Дві кишені відкриті та одна на блискавці.
Висота - 25 см.
Ширина - 32 см.
Дно - 13 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - екошкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Дві кишені відкриті та одна на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








