Стильна жіноча сумочка
-одне відділення
-всередині дві відкриті кишені та одна на блискавці
-довгий регульований ремінець.
Матеріал - еко шкіра.
Розміри:
Висота - 18 см.
Ширина - 19 см.
Дно- 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴








