Рюкзак спортивний унісекс чорного кольору:
- Два основних відділення під блискавками (просторе велике відділення з відділенням для ноутбука, планшета) і друге відділення під документи і т. д.
- Одна велика кишеня на змійці спереду і кишеня на змійці на спинці рюкзака;
- З боків є кишені із сітки;
- Спинка ущільнена
- Водостійкий і міцний матеріал Оксфорд.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання по довжині.
Розмір: 29х 42 х13 см;
- Два основних відділення під блискавками (просторе велике відділення з відділенням для ноутбука, планшета) і друге відділення під документи і т. д.
- Одна велика кишеня на змійці спереду і кишеня на змійці на спинці рюкзака;
- З боків є кишені із сітки;
- Спинка ущільнена
- Водостійкий і міцний матеріал Оксфорд.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання по довжині.
Розмір: 29х 42 х13 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴







