-20%

Жіноча червона сумка Люкс
2 500 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9999
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумочка
-плечовий ремінь дають змогу носити будь-яким зручним
чином.
-Стильна металева фурнітура.
-Сумка прикрашена логотипом і фірмовим візерунком.
-Форма конверт із відкидним клапаном.
-Застібка - клапан на кнопці магніті
-Всередині два відділення
Матеріал: еко шкіра люкс якості
Розмір:
-довжина: 22 см
-висота: 18 см
-ширина: 7 см
Довжина плечового ременя: 114 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробляти -Гонконг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




