Чоловіче портмоне в класичному стилі підійде діловим людям. Модель вирізняється наявністю всередині засувки-затискача для дрібних купюр. Виріб фіксується кнопкою і лямкою, тому його зручно відкривати і швидко показувати пропуск або посвідчення. Для грошей відведено три великі відділення і містка монетниця на кнопці. Три комірки під картки розташовані в зручному місці та завжди під рукою.
Характеристики
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ): 12х9,5х2,5.
Структура
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(3) три комірки під картки;
(2) дві потайні кишеньки;
(1) одна монетниця на кнопці;
(1) засувка-затискач
Характеристики
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ): 12х9,5х2,5.
Структура
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(3) три комірки під картки;
(2) дві потайні кишеньки;
(1) одна монетниця на кнопці;
(1) засувка-затискач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴






