-20%

Сумка жіноча Yves Saint Laurent (YSL) люкс
3 999 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9910888
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одна з найпопулярніших моделей YSL
Плечовий ремінь і ручки дають змогу носити будь-яким зручним способом.
чином.
-Стильна металева фурнітура.
-Сумка прикрашена логотипом і фірмовим візерунком.
-Форма конверт із відкидним клапаном.
-Застібка - клапан на кнопці магніті.
-Всередині два відділення і центральне відділення на блискавці.
-ззаду сумки відділення на кнопці магніті
-Матеріал: екошкіра люкс якості
В наявності кольори: чорний із золотою фурнітурою; чорний зі срібною фурнітурою, чорний з темною фурнітурою
Розмір:
-довжина: 25 см
-висота: 16 см
-ширина: 9 см
-довжина плечового ременя: 114 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробник -Гонконг
Плечовий ремінь і ручки дають змогу носити будь-яким зручним способом.
чином.
-Стильна металева фурнітура.
-Сумка прикрашена логотипом і фірмовим візерунком.
-Форма конверт із відкидним клапаном.
-Застібка - клапан на кнопці магніті.
-Всередині два відділення і центральне відділення на блискавці.
-ззаду сумки відділення на кнопці магніті
-Матеріал: екошкіра люкс якості
В наявності кольори: чорний із золотою фурнітурою; чорний зі срібною фурнітурою, чорний з темною фурнітурою
Розмір:
-довжина: 25 см
-висота: 16 см
-ширина: 9 см
-довжина плечового ременя: 114 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробник -Гонконг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴






