-23%

Чоловічий шкіряний гаманець чорний
1 299 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999-046
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше - кредитки, дрібні гроші і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для банкнот
-Відділення для монет ззаду на блискавці
-11 відділів під картки
Матеріал-натуральна шкіра (люкс якість)
Розмір -10 * 12 * 2 см
Йде у фірмовій коробці.
Особливості:
-2 відділення для банкнот
-Відділення для монет ззаду на блискавці
-11 відділів під картки
Матеріал-натуральна шкіра (люкс якість)
Розмір -10 * 12 * 2 см
Йде у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




