Цей жіночий лаковий шкіряний гаманець - це не тільки функціональний і практичний аксесуар, а й стильний елемент гардероба, що підкреслить вашу індивідуальність і гарний смак. Безсумнівно, що цей гаманець стане незамінним супутником у повсякденному житті та привернутих поглядах оточуючих.
Матеріал: натуральна шкіра
Всередині:
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-зовні відділення на клямку для монет
Розмір: 19*9,5*3 см
Якість відмінна!
Виробництво - Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Матеріал: натуральна шкіра
Всередині:
-3 відділення для купюр
-9 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
-зовні відділення на клямку для монет
Розмір: 19*9,5*3 см
Якість відмінна!
Виробництво - Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







