Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше -кредитки, дрібні гроші і банкноти.
-3 відділення для купюр (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
-6 осередків під картки
Розмір -12*10*3 см
-3 відділення для купюр (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
-6 осередків під картки
Розмір -12*10*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴







