-17%

Шкіряний чоловічий купюрник чорний
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 185 А 4
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий вертикальний купюрник
Це відмінний подарунок для будь-якого чоловіка, який підкреслить силу і статус, такий подарунок приємно здивує і буде довго радувати своєю якістю і надійністю.
-3 відділення для купюр
-12 слотів для карток
-монетниця зовні на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: 10 х 19 x 2 см
У комплекті подарункова упаковка
Це відмінний подарунок для будь-якого чоловіка, який підкреслить силу і статус, такий подарунок приємно здивує і буде довго радувати своєю якістю і надійністю.
-3 відділення для купюр
-12 слотів для карток
-монетниця зовні на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: 10 х 19 x 2 см
У комплекті подарункова упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




