-13%

Чоловічий невеликий шкіряний гаманець чорного кольору
1 150 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9013-220
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче портмоне від перевіреного виробника Vеrmarі яке вирізняється простотою та зручністю. Не дивлячись на малий розмір в нього помістяться всі купюри, також завдяки своєму розміру він відмінно поміщається в будь-яку кишеню одягу!
Характеристики:
-1 відділення для купюр
-7 комірок під картки;
- монетниця ззаду на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра (люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10 * 10,5 * 2 см.
Характеристики:
-1 відділення для купюр
-7 комірок під картки;
- монетниця ззаду на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра (люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10 * 10,5 * 2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



