-11%

Чорне шкіряне чоловіче портмоне з відділенням для авто документів
1 350 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001-239
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 2 відділення для банкнот і ємна кишеня для монет. Водійські права, пропуск та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця послужать в якості осередків для банківських карт або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є 3 блоки з прозорими файлами.
(3) два відділення для купюр (одне на блискавці);
(4) осередків для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
(4) чотири прилеглі кишені;
(2) три прозорих віконця;
(1) один блок із прозорими файлами.
Матеріал-натуральна шкіра (люкс якість)
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




