
Текстильна нагрудна сумка-слінг New Balance
430 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та зручна чоловіча сумка через плече - ідеальний вибір для щоденного використання. Виконана з міцного водостійкого матеріалу, вона має кілька зручних відділень на блискавці для зберігання телефону, гаманця, ключів та інших дрібниць.
Сумка ідеально підходить для міських прогулянок, подорожей, поїздок
Характеристики
- 2 основних відділення на блискавках (в одному з них додатково кишеня на блискавці)
-лицьова сторона відділ по вертикалі на блискавці
-з тильного боку також відділ на блискавці
-мах довжина плечового ременя -145 см
Матеріал: Оксфорд 1000D
- Висота - 30 см
- Ширина - 15 см
- Товщина - 7 см
Сумка ідеально підходить для міських прогулянок, подорожей, поїздок
Характеристики
- 2 основних відділення на блискавках (в одному з них додатково кишеня на блискавці)
-лицьова сторона відділ по вертикалі на блискавці
-з тильного боку також відділ на блискавці
-мах довжина плечового ременя -145 см
Матеріал: Оксфорд 1000D
- Висота - 30 см
- Ширина - 15 см
- Товщина - 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Balance |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



