
Чоловіча невелика тканинна сумка New Balance
300 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики :
-Основне відділення сумки закривається на блискавку (всередині є бічна кишеня)
-на лицьовій стороні сумки розташовані зручні кишені з сітки і кишеня на блискавці.
-З тильного боку сумки кишеня на липучці
- регульований плечовий ремінь дає змогу налаштовувати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування.).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 17,5*14х5 см
- Колір: Чорний
-Основне відділення сумки закривається на блискавку (всередині є бічна кишеня)
-на лицьовій стороні сумки розташовані зручні кишені з сітки і кишеня на блискавці.
-З тильного боку сумки кишеня на липучці
- регульований плечовий ремінь дає змогу налаштовувати довжину сумки для максимального комфорту (мах 140 см)
Матеріал: Оксфорд 1000D (матеріал відомий своєю міцністю і стійкістю до зношування.).
- Підкладка з поліестеру
- Матеріал: Oxford 1000d
- Розмір: 17,5*14х5 см
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Balance |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



