-14%

Жіночий шкіряний гаманець сірий
1 100 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999207
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Приємний на дотик має зручну фіксацію на магнітах. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту. Це три широких відділення для купюр, прихована кишеня на блискавці в стінці та вісім секцій для пластикових карток. Головною особливістю моделі є наявність великої металевої монетниці (що має дві секції), розташованої із зовнішнього боку. Гаманець зшитий з якісної натуральної шкіри (гарантує тривалий термін експлуатації) Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще.
Матеріал: натуральна шкіра
-3 відділення для купюр
-8 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
зовні відділення на клямку для монет
Розмір: 19*9*3 см
Матеріал: натуральна шкіра
-3 відділення для купюр
-8 відділень для карток і візиток
-1 бічна кишеня на блискавці
зовні відділення на клямку для монет
Розмір: 19*9*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






