-17%

Невеликий шкіряний зелений жіночий гаманець Vermarі
1 220 ₴
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9927-1305
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець VerMari 9927-1305 на магніті в люкс якості, шкіра дуже м'яка і приємна на дотик.
Гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
-два відділення для купюр закриваються на кнопку (містяться всі купюри)
-11 відділень для карток
-кишеня для монет на магніті
Розмір: 10*10*3 см
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
-два відділення для купюр закриваються на кнопку (містяться всі купюри)
-11 відділень для карток
-кишеня для монет на магніті
Розмір: 10*10*3 см
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴







