-13%

Шкіряний жіночий темно-зелений гаманець на дві блискавки
1 150 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999078 лак
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний клатч-гаманець у натуральній шкірі на 2 блискавки.
-два відділення на блискавках
-12 відділів під картки
-8 відділень під купюри
-монетниця всередині на блискавці
- також є знімна маленька ручка
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20 * 11 * 4 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-два відділення на блискавках
-12 відділів під картки
-8 відділень під купюри
-монетниця всередині на блискавці
- також є знімна маленька ручка
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20 * 11 * 4 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






