-15%

Чоловіче шкіряне портмоне чорне
980 ₴
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999208
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець з магнітною застібкою для чоловіків з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше: кредитка, дріб'язок і банкноти. Для виготовлення використана чорна натуральна шкіра.
Особливості
-3 відділення для купюр (одне на блискавці)
-6 відділень для кредитних карток
-1 відділення для монет на кнопці
-закривається на кнопку-магніт
Матеріал-натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х3 см
Упаковка-картонна коробка
Особливості
-3 відділення для купюр (одне на блискавці)
-6 відділень для кредитних карток
-1 відділення для монет на кнопці
-закривається на кнопку-магніт
Матеріал-натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х3 см
Упаковка-картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴





