Жіночий невеликий гаманець на магніті в натуральній шкірі
гаманець для маленьких сумочок і клатчів.
Дуже компактний і місткий
-одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
-8 відділень для карток
-1 зовнішні відділення на блискавці для монет
Розмір: 11 * 12 * 3,5 см
Матеріал-натуральна шкіра
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
гаманець для маленьких сумочок і клатчів.
Дуже компактний і місткий
-одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
-8 відділень для карток
-1 зовнішні відділення на блискавці для монет
Розмір: 11 * 12 * 3,5 см
Матеріал-натуральна шкіра
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







