
Невеликий шкіряний жіночий темно-зелений гаманець
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 993022
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий невеликий гаманець на магніті в натуральній шкірі
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
-одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
-7 відділень для карток
-2 зовнішніх відділення на блискавці для монет та інших дрібниць
Розмір: 12*9*3 см
Є різні кольори
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
-одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
-7 відділень для карток
-2 зовнішніх відділення на блискавці для монет та інших дрібниць
Розмір: 12*9*3 см
Є різні кольори
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





