-12%

Невеликий шкіряний сірий жіночий гаманець
820 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99009
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий невеликий гаманець на магніті в натуральній шкірі
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню!
Дуже компактний і місткий
-3 відділення для купюр, одне з них під блискавкою (поміщаються всі купюри)
-6 відділень для карток
-ззаду відділення на блискавці для монет
-закривається на магніти
Розмір: 8*12*3 см
Є різні кольори
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню!
Дуже компактний і місткий
-3 відділення для купюр, одне з них під блискавкою (поміщаються всі купюри)
-6 відділень для карток
-ззаду відділення на блискавці для монет
-закривається на магніти
Розмір: 8*12*3 см
Є різні кольори
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




